Nabídky pracovních pozic

PRÁCE V KAMENICE pro všechny – Komíny MESSY

  1. Nabídka práce – Pozice výpomoc ve výrobě

Práce v Kamenici – výroba komínových izolačních šachet
Vhodné pro důchodce, OSVČ, studenty

Nabízíme práci na 1 až 3 dny v týdnu (8.00 – 16.00). Jedná se o výrobu a sestavování komínových izolačních šachet. Práce není fyzicky náročná, vyžaduje základní zručnost a práci s nářadím typu úhlová bruska, vrtačka, frézka či kotoučová pila. Práce probíhá v dílně v Kamenici (Olivová 1412) a je vždy pod vedením další osoby.

Odměna 1000 – 1200 Kč čistého/den, teplé obědy z místní restaurace zdarma (možno využít i naší kuchyňky), vlastní organizace práce a času, příjemné prostředí, kancelář s rádiem a kávovarem, kvalitní a nové pracovní nástroje.

Zajistíme veškeré zaučení, není třeba se ničeho bát. Možnost dlouhodobé spolupráce.

  1. Nabídka práce – Montáže komínů a příprava

Práce na 2 až 5 dní v týdnu (dle vašeho zájmu). Vhodné pro OSVČ

Hledáme kolegu do montážního týmu. Komíny montujeme po celém území ČR (časová náročnost na jednu montáže
6 – 12 hodin včetně cesty). Montáže probíhají v partě 2 až 3 montážních techniků. Práce při montáži vyžaduje základní manuální zručnost (práce s vrtačkou, úhlovou bruskou, elektrickou pilou, a podobným nářadím). Práce není fyzicky náročná, je nutné počítat s prací ve výškách (lešení a střechy).

Odměna dle provedené práce, při práci v Kamenici teplé obědy z místní restaurace zdarma, příjemné prostředí, kancelář s rádiem, PC a kávovarem, práce v Kamenici u Prahy, případně výjezdy firemním vozem z Kamenice, vlastní organizace práce a času, zajistíme veškeré zaučení, není třeba se ničeho bát, možnost zvyšování profesní kvalifikace, pravidelná školení, osobní rozvoj, firemní akce, odbornou podporu té nejvyšší úrovně, pracovní oblečení a ochranné pomůcky, včetně praní, možnost podílet se na zajímavých projektech renomovaných firem, volné víkendy a svátky.

Požadujeme spolehlivost a časovou flexibilitu. Možnost dlouhodobé spolupráce.

  1. Nabídka práce – Administrativní pracovník

Práce na 2 až 3 dny v týdnu (dle vašeho zájmu). Vhodné pro OSVČ, ženy na mateřské dovolené, i důchodce.

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici administrativního pracovníka. Zabýváme se především problematikou energetiky a vytápění. Potřebujeme pomoct s administrativou dotačních programů, přípravu a administraci našich akcí, komunikací s partnery, vyřizování mailů, zpracovávání žádostí a práce se zákazníky.

Odměna 1000 – 1500 Kč za den, práce v Kamenici, bez stresu a dojíždění, teplé obědy z místní restaurace zdarma, příjemné prostředí, kancelář s rádiem, PC a kávovarem, práce v Kamenici u Prahy, vlastní organizace práce a času, zajistíme veškeré zaučení, není třeba se ničeho bát, možnost zvyšování profesní kvalifikace, pravidelná školení, osobní rozvoj, firemní akce, odbornou podporu té nejvyšší úrovně

Požadujeme základní znalosti práce s PC (mail, word, excel), řidičské oprávnění skup. B, chuť učit se novým věcem.

Zaujala Vás některá pozice? Zavolejte na 728 964 512 (p. Sodomka ml.) a potkáme se u nás na firmě (MESSY s.r.o., Olivová 1412, 251 68 Kamenice).