Vaše hodnocení

DOPORUČUJI!!

★★★★★
Podle mého názoru nadstandardní kvalita. Hledala jsem technické řešení vytápění mého nového RD (dřevostavby). Tři kominíci se přišli podívat a už od pohledu navrhovali nesmyslná řešení. Můj projektant mi pak doporučil firmu MESSY. Nabídli mi odborný návrh, dodávku i realizaci, za cenu dokonce nižší než jsem očekávala. Nejvíc jsem ocenila zcela komplexní služby. Dodali mi komín i kamna, oboje namontovali a zprovoznili.
- Jana Hosková

Moderní

★★★★★
Mám moderní dům za Prahou a nerezový komin od firmy MESSY je velice stylový a hodi se tak k moderně zařízením domům. Doporučuji
- Tom

Nadstandardní provedení

★★★★★
Výborné služby na úrovni. Sháněl jsem nerezový komín do dřevostavby s vyřešením prostupu hořlavým stropem a současně utěsněním na blowerdoor test. Několik firem mi nabídlo poměrně drahé řešení s použitím pěnoskla. Bylo to ale vždycky moc veliké a v podstatě reálně nenamontovatelné. Firma MESSY mi nabídla stropní průchodku již sestavenou a připevněnou na ocelovém komínu. Dodávka a montáž proběhla bez problémů k mé plné spokojenosti. Doporučuji.
- Pavel

rychle a bez problémů

★★★★★
Zvolili jsme nerezový komín na fasádu a jsme velmi spokojeni. Dodávka proběhla bez problémů během jednoho dne byl komín na svém místě a již večer jsme si rozdělali oheň v kamnech. Opravdu nic nedodá lepší pohodu než praskání dřeva v ohni :-)
- O. V.

Jednoducho kvalitný

★★★★★
Messy si veľa pochvaľujem. Kvalitný a cenovo dostupný materiál, rýchle rokovania a následná profesionálna inštalácia, presne podľa dohody a mojich predstáv. Odporúčam.
- Marian
1 2 3

Přidejte své hodnocení