jednovrstvý – RAAB EW

LOGO 1300x350 dodavatel komínů

NĚMECKÁ KVALITA PRO VÁŠ BEZPEČNÝ DOMOV Germany-Flag

Nerezový jednoplášťový modernizovaný komínový systém RAAB EW – kvalitní vložka odolná proti vlhkosti je spolehlivá klasika pro modernizaci stávajícího komínového systému.

Cenovou kalkulaci na Váš komín vám vypracujeme po zaslání podkladů na info@messy.cz (uveďte spotřebič (krb, krbová kamna, kotel …) a přiložte ideálně půdorys a řez objektem, či okótovanou skicu)

Systémový jednovrstvý odtah spalin RAAB EW s prověřeným spojovacím systémem je jednoduchý, spolehlivý a v praxi se osvědčuje již mnoho let. V případě nepředvídatelných situací na místě, lze tvarovky snadno zkrátit bez vlivu na funkčnost připojení. RAAB EW lze sestavovat jak odspodu od paty komínu, tak i systémem „kousek po kousku“ ze střechy. Rozsah certifikačních osvědčení umožňuje řešení pro všechny moderní zdroje tepla.

raab ewSystém RAAB EW je schopen zvládnout všechny výzvy díky paletě standardních komponent.

Systém RAAB EW může být použit pro odvod spalinových plynů potrubím vedeným v šachtě (komínová vložka) a v kombinaci s vícevrstvým izolovaným systémem RAAB DW i nad střechou objektu. Systém RAAB EW nabízí mnoho speciálních řešení, přičemž nezáleží, zda jsou připojena krbová kamna, krbová vložka, kamna nebo kotel s výměníkem, peletková kamna nebo kotel, olejový spotřebič, ale i plynový kondenzační kotel. S RAAB EW se můžete spolehnout na celoevropsky prověřený systém s více než 20-ti lety zkušeností koncernu Raab. V konkrétní situaci instalace a použití systému RAAB EW mohou být jednovrstvé prvky systému RAAB EW kombinovány s třívrstvým izolovaným systémem RAAB DW, jakož i s komponenty firmy Kutzner + Weber, která je součástí koncernu Raab. Jedná se o tlumiče hluku, speciální regulátory a omezovače tahu, jakož o odtahové ventilátory. Všechny komponenty jsou vždy přizpůsobeny pro použití se systémem RAAB EW.

S jednovrstvým systémem RAAB EW budete mít vždy ten správný odtahový systém, bez ohledu na to, jaké zdroje energie si vyberete.

 Provedení

  • Nerezová ocel (1.4571 / 1.4404)
  • Tloušťka materiálu: 0,6 a 1,0 mm
  • Vnitřní průměr: 80 – 600 mm
  • WIG / laser tupý svařovaný spoj
  • Jednovrstvý – bez tepelné izolace
  • Ihned připraven k použití

Cenovou kalkulaci na Váš komín vám vypracujeme po zaslání podkladů na info@messy.cz (uveďte spotřebič (krb, krbová kamna, kotel …) a přiložte ideálně půdorys a řez objektem, či okótovanou skicu)

Výhody

   Bezpečnost provozu:
Kovový povrch a 60 mm dlouhý přesah se speciální sponou.
   Rozsah použití:
RAAB EW je vhodný pro odtah spalin od moderních zdroji tepla bez ohledu na typ palivy. Kondenzace nebo vysoká konstantní teplota, přetlak nebo negativní tlak, RAAB EW zvládne všechno bez problémů. Certifikace pro teploty spalin do 600 ° C, pro atmosférické, podtlakové i přetlakové řešení do 200 Pa, pro suchý a mokrý provoz.
   Inovativní:
Výrobky Raab s mnohaletou tradicí patří dlouhodobě mezi nejlepší na trhu. Mnoho patentů dokumentuje technické standardy společnosti Raab.
   Vysoce kvalitní materiály:
Nejlepší materiály od renomovaných dodavatelů a moderní způsoby výroby na nejkvalitnějších strojích, to je Německá kvalita.
   Certifikace: 
Certifikovaný systém dle CE 0432-CPD-219930 zajišťován prostřednictvím certifikované výroby dle DIN EN ISO 9001s další dobrovolné externí monitorování.
   Flexibilita:
Kromě rozsáhlého standardního programu, Raab nabízí speciální návrhy na základě přání zákazníka a stavební situace. Standardní kruhový průřez, k dispozici také v oválném designu pro malé prostory.