třívrstvý – RAAB DW

LOGO 1300x350 dodavatel komínů

NĚMECKÁ KVALITA PRO VÁŠ BEZPEČNÝ DOMOVGermany-Flag

Nerezový tříplášťový komínový systém DW
– určený pro klasické použití v interiéru i exteriéru.

Cenovou kalkulaci na Váš komín vám vypracujeme po zaslání podkladů na info@messy.cz (uveďte spotřebič (krb, krbová kamna, kotel …) a přiložte ideálně půdorys a řez objektem, či okótovanou skicu)

Tříplášťový nerezový systém, odolný proti vlhkosti. RAAB DW je spolehlivá klasika se spolehlivou upínací objímkou. Systém má tzv kapilární doraz, který zabraňuje pronikání vlhkosti (např.z deště) do izolační vrstvy z vnější strany. Kapilární doraz také zabraňuje unikání kondenzátu z vnitřní strany do izolace. Výsledkem je, že celý systém je technologicky bezpečný a může tak zaručit vynikající systémové vlastnosti Made in Raab po dlouhou dobu. Rozsah certifikačních osvědčení umožňuje řešení pro všechny moderní zdroje tepla.

raab dw 2Montáž za použití sofistikovaných spojovacích a upínacích prvků je prověřená, jednoduchá a spolehlivá, což zaručí bezproblémový provoz pro mnoho let.

Tříplášťový systém RAAB DW má 30 mm vysoce kvalitní izolace, která spolehlivě zabraňuje přehřívání vnějšího povrchu komínu. Komínový systém RAAB DW proto může být instalován v těsné blízkosti fasády. Rovněž uvnitř budovy může být vzdálenost komínu od hořlavých materiálů podstatně snížena. Kvalitně provedená izolace také minimalizuje vliv výkyvů teplot dané povětrnostními podmínkami v okolí. Ty potom mají jen malý vliv na tok spalin (tah komínu). Přitom nezáleží, zda jsou připojena krbová kamna, krbová vložka, kamna nebo kotel s výměníkem, peletková kamna nebo kotel, olejový spotřebič, ale i plynový kondenzační kotel. S RAAB DW se můžete spolehnout na celoevropsky prověřený systém s více než 20-ti lety zkušeností koncernu Raab. Modulární systémová konstrukce je vhodná pro všechny konstrukční požadavky, přičemž systémová jednoduchost dovoluje sestavení svépomocí, nebo speciálně vyškolenými odborníky.

 Provedení

  • Vnitřní průměr: 80 – 600 mm
  • Vnitřní trubka: – nerezová ocel (1.4571 / 1.4404)
  • Tloušťka materiálu 0,5 mm od Ø 400 0,6 mm – Ø 100 – 600 mm – volně rozšiřitelný
  • Tepelná izolace 30 mm
  • Vnější plášť: – nerezová ocel s vysokým leskem – Tloušťka materiálu 0,5 mm od Ø 0,6 mm 400 – staticky podporující
  • WIG / laser tupý svařovaný spoj
  • Ihned připraven k použití

Cenovou kalkulaci na Váš komín vám vypracujeme po zaslání podkladů na info@messy.cz (uveďte spotřebič (krb, krbová kamna, kotel …) a přiložte ideálně půdorys a řez objektem, či okótovanou skicu)

Výhody

   Spolehlivost:
Klasické tříplášťové provedení komínu používané po mnoho let. Více než 20 let provozních zkušeností. Výrobky Raab s mnohaletou tradicí patří dlouhodobě mezi nejlepší na trhu. Mnoho patentů dokumentuje technické standardy společnosti Raab.
Kapilární doraz:
Komínový systém RAAB DW je chráněn před vlhkostí a to jak uvnitř, tak vně.
Rychlost:
Snadná instalace specializovanou firmou i svépomocí. Po montáži ihned připraven k použití.
Flexibilnost:
Modulárnost systému umožňuje řešení i za nestandardních provozních a montážních podmínek. Kromě rozsáhlého standardního programu, Raab nabízí speciální návrhy na základě přání zákazníka a stavební situace.
Rozsah použití:
RAAB DW je vhodný pro odtah spalin od moderních zdroji tepla bez ohledu na typ raab dw 1paliva. Certifikace pro teploty spalin do 600 ° C, pro atmosférické, podtlakové i přetlakové řešení do 200 Pa, pro suchý a mokrý provoz.
Vysoce kvalitní materiály:
Systémové použití nejlepších materiálů a moderních výrobních metod zajišťuje spolehlivé a trvalé řešení odvodu spalin.
Vysoká kvalita:
Certifikovaný systém podle CE 0432-CPD-219929, zajištěno přes certifikát výroby dle DIN EN ISO 9001 a další dobrovolné externí monitorování, to je Německá kvalita.
Vysoká tvůrčí svoboda:
Vedle architektonicky elegantního designu k dispozici také v různých úpravách povrchů za příplatek (leštěné, matné, lakované nebo měděné pozinkované).